ÚVOD | KONTAKTY
Košík: 0ks za 0,00 €
Compex-Slovakia, spol. s.r.o., Mlynské Nivy 54/4962, 821 05 Bratislava
Tel.: 02 62520461, 02 62520462, www.elektrocoleti.sk, e-mail: sykora@compex.sk

Internetovy obchod ElektroCoLeti.sk
 
ElektroCoLeti.sk  »  PRE DOMÁCNOSŤ  »  Upratovanie  »  Parný mop na čistenie podlahy  »  CY-6118B

PRODUKTY PRE ZDRAVIE A KRÁSU

MASÁŽNE PRÍSTROJE A PODLOŽKY

Pre zdravie

ŠPIONÁŽNA TECHNIKA

ELEKTRONIKA

ALKOHOLTESTERY

PRE DOMÁCNOSŤ

° Meteorologické stanice

° Ventilátory

° Zabezpečenie domácnosti

° Záhrada

° Zvlhčovače vzduchu

° Vykurovanie

° Domáce potreby

° Kuchyňské potreby

° LED osvetlenie

° Upratovanie

° Odpudzovače zvierat

PRE VOĽNÝ ČAS

OBLEČENIE A DOPLNKY

AUTODOPLNKY

CYKLODOPLNKY

HRAČKY» Obchodné a nákupné podmienky
» MAPA STRÁNOK elektrocoleti.sk

Výrobcovia - Značky
Najpredávanejšie produkty
01.Ručný parný čistič  HA 188
02.Mop na podlahu s rotáciou 360°  rotačný SUPAMOP
03.Parný mop  KB-2008C
04.Parný mop na čistenie podlahy  CY-6118B
05.Robotický vysávač  M288C
Odporúčame

» Darcekaren.sk - rodinné darčeky
» zdravie-sk.eu - obchod pre zdravie

Fotogaléria produktu

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie

» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Parný mop na čistenie podlahy - CY-6118B

54,74 € 
Podrobný popis a špecifikácia Záruka: 24 mesiacov
Parný mop na čistenie podlahy

Už ste sa stretli s čistením pomocou pary? Pokiaľ nie, tak by sme vás s týmto moderným spôsobom čistenie radi zoznámili. Čistenie parou je jedinečný nový spôsob čistenia, ktorý zaistí hĺbkové odstránenie špiny, škvŕn alebo mastnoty, ale zároveň tiež dokáže veľmi účinne ničiť roztoče, plesne, baktérie a ich výtrusy a tiež nebezpečné mikroorganizmy, ktoré sú schované v čistenom povrchu. Vysokú účinnosť parného čistenia potvrdili tiež vedecké výskumy. Je však ešte veľmi dôležité upozorniť, že toto všetko sa deje bez použitia akýchkoľvek chemických prostriedkov, ktoré sú často pre ľudský organizmus a hlavne pre malé deti potom veľmi nebezpečné.

Princípom parného čistenia je veľmi rýchla premena studenej vody na horúcu paru, ktorá je potom pod veľkým tlakom vytláčaná cez trysku von z parného čističa. Jednotlivé parné čističe ponúkajú pre efektívnejšie čistenie okrem jednoduchej trysky tiež rôzne typy koncových nástavcov. V prípade parných čističov hovoríme o takzvanej suchej pare, pretože sa vytvára z veľmi malého množstva vody. A práve suchá para je nielen účinná pri odstraňovaní nečistôt a mastnoty, ale i šetrná k všetkým ošetrovaným povrchom, pretože materiály nepremočí, ale iba zvlhčí. Ďalšou výhodou pary ako čistiaceho prostriedku je to, že prenikne i na miesta, kam sa bežným čistením nemožno dostať. Čistenie parou je zároveň tiež veľmi jednoduché a bezpečné, nie je teda potrebné sa báť napríklad oparenia horúcou parou. Jeho zložitosť možno prirovnať ku klasickému vysávaniu, takže ho zvládne prakticky každý.

Parný mop na čistenie podlahy

Parný mop CY-6118B
Toto by bolo v stručnosti k parnému čisteniu a teraz sa pozrieme na jedinečný parný mop CY-6118B, ktorý sa stal nepostrádateľným pomocníkom v každej modernej domácnosti. Tento parný mop úplne nahrádza a vo všetkých ohľadoch prevyšuje klasické domáce mopy. Parný mop CY-6118B je založený na princípu suchej horúcej pary, ktorá je tlakom vypúšťaná cez špeciálny nástavec. Tento parný čistič poskytuje jednoduchý, rýchly a vysoko účinný spôsob čistenia bez použitia akýchkoľvek chemikálií alebo čistiacich prostriedkov. Na čistenie vám teda stačí iba elektrická zásuvka a trochu čistej vody, čo tento mop robí tiež veľmi úsporným v porovnaním s inými čističmi.

Parný mop CY-6118B je určený na čistenie väčšiny bežných typov podláh. Je možné s ním čistiť drevenú podlahu, dlažbu, nelepené plávajúce podlahy alebo rôzne kobercové predložky alebo rohože. Mop je veľmi účinný pri odstraňovaní špiny, mastnoty alebo rôznych škvŕn. Tento prístroj však vďaka systému horúcej pary dokáže vykonávať hĺbkové čistenie, čo zaisťuje efektívne ničenie rôznych plesní, roztočov, mikroorganizmov alebo baktérií a ich výtrusov, ktoré sa vyskytujú v podlahách. Z tohto dôvodu je tento parný mop nepostrádateľným nástrojom v každej domácnosti, ktorú obývajú malé deti alebo osoby s alergickými alebo astmatickými problémami.

Parný mop na čistenie podlahy

Vďaka ergonomickému tvaru a ľahkej konštrukcii je ľahko ovládateľný a prenosný. Tento parný mop okrem iného vyniká tiež špeciálne trojuholníkovo tvarovaným nástavcom, vďaka ktorému sa ľahko dostanete i do všetkých ťažko prístupných miest ako sú napríklad rohy miestností, kde sa často skrýva veľké množstvo nečistôt.

Parný mop na čistenie podlahy

Obsluha prístroja je veľmi jednoduchá. Stačí iba naplniť odnímateľnú vodnú nádobku čistou vodou a zapnúť prístroj do elektrickej zásuvky. Po zapnutí sa rozsvieti indikátor zahrievania. Pripravenosť pary je signalizovaná LED kontrolkou. Vďaka vysokému výkonu je horúca para vytvorená takmer okamžite, takže je možné mop používať už po 10 sekundách od zapnutia. Para je vypúšťaná nepretržite, čo umožňuje súvislé čistenie až po dobu tridsiatich minút. Pre jednoduché skladovanie je možné napájací kábel uschovať v držadle prístroja.

Parný mop CY-6118B je dodávaný s dvomi vymeniteľnými látkovými návlekmi, ktoré sa nasadzujú na koncový nástavec. Látkové návleky ešte viac zvyšujú účinnosť čistenia tým, že zachytia i tie najmenšie nečistoty. Tieto návleky sú k nástavcu pripevnené pomocou troch klipsov a možno ich prať v ruke alebo automatickej práčke. V balení sú obsiahnuté dva rôzne typy látkových návlekov, každý je určený pre iný typ podlahy. Vďaka špeciálnemu typu návleku je tak možné parným mopom čistiť i koberce.

Parný mop na čistenie podlahy

Ako už bolo uvedené, parný mop je veľmi úsporný, pretože vytvára paru z veľmi malého množstva vody. Táto metóda je tiež výhodná z toho pohľadu, že čistený povrch nie je zbytočne premáčaný. Na druhú stranu je však tiež potrebné povedať, že hlavne pri čistení kamenných podláh a dlažieb zostává po čistení podlaha ľahko vlhká. To je spôsobené tým, že je na studenú podlahu vypúšťaná horúca para, ktorá sa po kontakte so studeným povrchom začína okamžite zrážať. Toto zrážanie je spôsobené fyzikálnymi zákonmi a nie je možné mu nijak predísť. Je to podobný proces, ako keď sa napríklad teplý vzduch z miestnosti zráža na oknách, ktoré majú vplyvom nízkej vonkajšej teploty oveľa nižšiu teplotu ako vnútorný vzduch. Je teda potrebné vyvrátiť mylnú domnienku, že pri čistení parným mopom zostává čistený povrch úplne suchý.

Ďalším dôvodom, prečo zostává čistený povrch vlhký, je to, že látkový návlek, ktorý sa nasadzuje na koncový nástavec mopu, je vplyvom vypúšťania pary neustále zvlhčovaný. Takto vlhký návlek je však účinnejší pri zachytávaní nečistôt, ktoré vyvzlínali vplyvom pôsobenia horúcej pary. Pri používaní parného mopu teda zostává čistený povrch ľahko vlhký, čo je tiež dôvod, prečo by sa parný mop nemal používať na korkové alebo drevené nelakované podlahy. Možno teraz niekoho napadá, že čistenie parným mopom je rovnaké ako klasickým mopom, keď podlaha zostává vlhká, hlavný rozdiel je však práve v použití horúcej pary, ktorá je vypúšťaná pod veľkým tlakom. Táto horúca para dokáže prestúpiť hlboko do čisteného povrchu a tam zničiť všetky nečistoty a škodlivé mikroorganizmy, čo klasický mop nedokáže. A to všetko sa deje iba s pomocou čistej vody.

Technické parametre
Napájanie: AC 230V, 50 Hz
Výkon: 1300 W
Tlak pary: 0,3 Bar
Kapacita vodnej nádržky: 1 liter
Maximálna doba súvislej činnosti: 35 minút (na jedno naplnenie)

Parný mop na čistenie podlahy Parný mop na čistenie podlahy

   
 
 
 Objednávam zasielanie informácií o tomto produkte (služba registrovaným zákazníkom) »»
 Informujte priateľa ktorého by mohol tento produkt zaujímať  
Hodnotenia »» (0) Návod na použitie »»
Dátum pridania: 08.09.2008 Vytlačiť stránku »»


Zdielať na: Parný mop na čistenie podlahy - facebook.com Parný mop na čistenie podlahy - twitter.com Parný mop na čistenie podlahy - google.com Parný mop na čistenie podlahy - digg.com Parný mop na čistenie podlahy - yahoo.com Parný mop na čistenie podlahy - squidoo.com
Doporučené a podobné produkty
» Som nový zákazník
» Účet stáleho zákazníka

Heslo:
» Zabudol/la som heslo...
Akcie a zľavy »»
BLUETOOTH KLÁVESNICA PRE IPAD2
BLUETOOTH KLÁVESNICA PRE IPAD2
36,00 €  18,48 €
Novinky »»
Rotoped  Minibike
Rotoped Minibike
69,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

Hodnotenia »»
Máte skúsenosti s týmto produktom? Ohodnoťte ho!
Ceny s DPH      » zmeniť